Zabudowy i zadaszenia szklane

Szkło do zabudowy zewnętrznej

Daszki szklane to modne, estetyczne i nowoczesne rozwiązanie, które można spotkać zarówno w budynkach użyteczności publicznej, jak i domach jednorodzinnych. Oferowane przez nas zadaszenia tego rodzaju są łatwe w montażu i dostępne w wielu wzorach, dzięki czemu z łatwością mogą być dopasowane do każdego rodzaju budynku. Zabudowa szklana rewelacyjnie prezentuje się zarówno w domach nowoczesnych, jak i klasycznych.

Proponowane wyroby cechuje przede wszystkim precyzja wykonania dzięki wysokiej jakości szkła, a także odporność na uszkodzenia w wyniku działania niekorzystnych czynników atmosferycznych, jak również mechanicznych.

Daszek Szklany 6

Dlaczego my?

01. Terminy

Krótkie terminy realizacji to jeden z naszych głównych priorytetów

02. Jakość

Wysokogatunkowe elementy szklane to gwarancja użytkowania przez lata

03. Bezpieczeństwo

Szkło hartowane gwarantuje wysoką wytrzymałość na uszkodzenia

04. Montaż

Precyzyjnie zamontowane elementy zapewniają najlepszy efekt końcowy

Img20201204124803

Zabudowy tarasów i ogrodów zimowych

Szklane zabudowy tarasów lub w formie ogrodów zimowych to urokliwe konstrukcje, które nadadzą całemu budynkowi modnego minimalizmu. Oferowane przez nas szkło przeznaczone do tego rodzaju zabudów dostępne jest w wielu wariantach, zarówno jeśli chodzi o rozmiary, jak i wzornictwo. Połączone z metalowymi słupkami stanowi nowoczesne rozwiązanie architektoniczne zarówno dla domów jednorodzinnych, jak i budynków użyteczności publicznej. Nasza firma wykona dopasowane do potrzeb zabudowy ze szkła, które stworzą mocne, eleganckie i praktyczne kompozycje na lata. Zabudowy szklane z pewnością urozmaicą niejeden taras, który będzie onieśmielał swoim wyglądem.

Transparentne zadaszenia z poliwęglanu

Poliwęglan to materiał, pozwalający na uodparnianie szklanych szyb na stłuczenie. Jest on świetnym rozwiązaniem jeśli chodzi o konstruowanie daszków ze szkła. Oferowane przez nas konstrukcje z poliwęglanu wykazują spektakularną transparentność, porównywalną z klasycznym szkłem hartowanym. Wysoka przezroczystość zadaszenia z paneli poliwęglanowych niweluje ryzyko zacienienia otoczenia i pozwala skutecznie doświetlić wnętrza obiektów, jednocześnie zapewniając ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Dlatego zadaszenia szklane spodobają się każdemu, kto chce poszerzyć przestrzeń swojego domu, dodając mu pozytywnego wydźwięku.

 

Masz niezabudowany taras? A może chcesz zrobić zadaszenie nad wejściem do domu?

Profesjonalna obróbka szkła, szybka dostawa oraz precyzyjny montaż to nasza specjalność. Jeśli więc szukasz idealnego rozwiązania w formie solidnych elementów szklanych do kuchni, łazienki lub na swój taras skontaktuj się z nami już teraz.

+48 791 724 500