Balustrady wewnętrzne i zewnętrzne

Szklane balustrady wewnętrzne i zewnętrze

Nowoczesne balustrady szklane znajdują zastosowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. W porównaniu z klasycznymi barierkami z poziomym lub pionowym wypełnieniem, balustrada szklana zewnętrzna zapewnia niemal całkowitą transparentność, dzięki czemu powiększa optycznie przestrzeń wokół. Oferowane przez nas balustrady szklane wewnętrzne i zewnętrzne dostępne są w wielu wariantach. Możliwe jest dobranie indywidualnych parametrów produktu takich jak wysokość, szerokość, grubość i barwa tafli szkła, dzięki czemu wybrane balustrady szklane będą rewelacyjnie komponować się ze stylistyką wnętrza.

Uniwersalne balustrady szklane

Jednoczesne wykorzystanie szkła hartowanego i laminowanego zapewnia wysoką gwarancję bezpieczeństwa użytkowania balustrady szklanej w każdych warunkach. Balustrada szklana limanowa gwarantuje również cudowne wrażenie estetyczne. Dodatkowo, podczas pęknięcia lub rozbicia szkło nie rozsypuje się, lecz pozostaje na folii zabezpieczającej. W naszej ofercie można wybierać spośród balustrad szklanych bezbarwnych, matowych oraz laminowanych. Zaletą szkła, które wykorzystujemy jest obecność powłoki refleksyjnej oraz hydrofobowej. Balustrada szklana zewnętrzna limanowa będzie cudownie podkreślać charakter tarasu czy też balkonu. Takie same odczucia zapewnić może balustrada szklana wewnętrzna limanowa, która genialnie będzie harmonizować się z całą aranżacją domową.

balustrada szklana
 

Jakie balustrady wybrać? Szklane czy te ze stali nierdzewnej? Zadzwoń, doradzimy!

Profesjonalna obróbka szkła, szybka dostawa oraz precyzyjny montaż to nasza specjalność. Jeśli więc szukasz idealnego rozwiązania w formie solidnych elementów szklanych do kuchni, łazienki lub na swój taras skontaktuj się z nami już teraz.

+48 791 724 500

balustrada ze stali nierdzewnej

Trwałe balustrady ze stali nierdzewnej

Balustrady wykonane ze stali nierdzewnej stanowią bardzo trwałe rozwiązanie architektoniczne. Poza tym cechują się także łatwością czyszczenia i konserwacji. Konstrukcje te sprawdzą się jako estetyczne zabezpieczenie zarówno na schodach wewnątrz domu, jak i na tarasie, balkonie czy w ogrodzie.

Oferowane przez nas balustrady ze stali nierdzewnej dostępne są w różnych wariantach zarówno z wypełnieniem poziomym i pionowym, jak również w wersji satynowej lub polerowanej. Możliwe jest zamówienie produktu według indywidualnych preferencji użytkownika.

Dlaczego my?

01. Terminy

Krótkie terminy realizacji to jeden z naszych głównych priorytetów

02. Jakość

Wysokogatunkowe elementy szklane to gwarancja użytkowania przez lata

03. Bezpieczeństwo

Szkło hartowane gwarantuje wysoką wytrzymałość na uszkodzenia

04. Montaż

Precyzyjnie zamontowane elementy zapewniają najlepszy efekt końcowy