O nas

Od początku istnienia firmy NajGlass naszym nieustannym priorytetem jest kompleksowe spełnianie potrzeb Klienta, poprzez dostarczanie mu bezpiecznego i funkcjonalnego rozwiązania na lata. Główny obszar naszej działalności to województwo Małopolskie.

Solidne i estetyczne elementy architektoniczne ze szkła

NajGlass to najwyższej jakości wyroby ze szkła, które sprawdzą się zarówno we wnętrzach utrzymanych w nowoczesnym stylu, jak i tych o bardziej klasycznym charakterze. Główną zaletą oferowanych produktów jest ich ogromna wytrzymałość na uszkodzenia dzięki procesowi hartowania szkła. Powoduje ono nawet sześciokrotny wzrost wytrzymałości szyby oraz gwarantuje, że w przypadku jej pęknięcia tafla szkła rozsypie się na drobne kawałki jednocześnie redukując zagrożenie zranienia.

W naszej ofercie znajduje się także szkło na wymiar, dzięki czemu Klient może precyzyjnie dopasować produkt do swoich potrzeb. Proponowane przez nas wyroby ze szkła przeznaczone są do montażu zarówno w domach jednorodzinnych, jak i budynkach użyteczności publicznej.

Onas1
Onas2

Przebieg realizacji

Zamówienie

Przygotowanie

Produkcja

Załadunek

Dostawa

Onas3

NajGlass to przede wszystkim otwartość na potrzeby, dlatego każdy projekt tworzony jest w ścisłej współpracy z Klientem. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na realizowanie zarówno tradycyjnych, jak i niestandardowych usług w zakresie projektowania i montażu elementów szklanych.

Dbamy o każdy etap tworzenia produktu: począwszy od doboru materiału, poprzez wykorzystanie odpowiedniej techniki szklarskiej, aż po staranne wykończenie i montaż. Wszystko to sprawia, że proponowane przez nas produkty nadają nowoczesnego stylu każdemu wnętrzu, jednocześnie zachwycając swoim minimalizmem i przejrzystością. Wybierając ofertę NajGlass Klient stawia nie tylko na profesjonalne produkty, ale także na wysokie bezpieczeństwo użytkowania przez lata.

Oferta

Nasza firma oferuje usług szklarskie oparte o szeroki wachlarz produktów wysokiej jakości. Zamówisz u nas dowolne szkło lub lustro, na wymiar i z dostawą do domu lub firmy. Proponujemy nowoczesne i solidne rozwiązania zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz budynków. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania i obróbki oraz bezpieczny transport szyby do dowolnej lokalizacji. Jesteśmy również otwarci na niestandardowe projekty naszych Klientów i każde nowe wyzwanie. Zapraszamy do współpracy już teraz!

 

Szukasz wysokogatunkowych elementów szklanych?

Profesjonalna obróbka szkła, szybka dostawa oraz precyzyjny montaż to nasza specjalność. Jeśli więc szukasz idealnego rozwiązania w formie solidnych elementów szklanych do kuchni, łazienki lub na swój taras skontaktuj się z nami już teraz.

+48 791 724 500